והזוכים בתחרות בירימינה 2019 הם: 

Best OF Show: יוכרז באירוע! 

קטגוריה: American Amber Ale – 19A

סך הגשות: 9

מקום ראשון: אלעד שבבו עם רועי

מקום שני: תומר ואביב פרומן עם הגידם

מקום שלישי: נווה לזר עם בירה לזר

 

קטגוריה:  American Pale Ale – 18B

סך הגשות: 16

מקום ראשון: אלכס פילימונוב עם No-Grain Amarillio

מקום שני: נועם הדר עם טראמפ

מקום שלישי: גיל קראוס

 

קטגוריה:  Belgian & Sour Beers – 23B, 23C, 28B, 28C, 24B. 25A, 25C, 26A, 26B, 26C, 33A, 30A

סך הגשות: 19

מקום ראשון: פיליפ לוין ומורט נפסוב (Wild Specialty) עם Automn Guava Ale

מקום שני: גיל זוננרייך (Mixed fermentation Saison) עם סייזון ספונטני

מקום שלישי: פיליפ לוין ומורט נפסוב (Oud Bruin) עם Modiiner Brune

מקום שלישי נוסף: רועי נשר (Belgian Blond) עם Itay Adler Beer

 

קטגוריה:  EU strong & Porters – 20A, 20B, 13C, 30A, 32A, 33C, 30A, 9A, 9C

סך הגשות: 13
מקום ראשון: גיל זוננרייך (Smoked Doppelbock) עם דופלבוק מעושן
מקום שני: גיא חיימוביץ׳ (Spiced English Porter) עם Vanilla Blues
מקום שלישי: איליה גייסינסקי ודני ברנשטיין (Winter Seasonal) עם Pistolleto

 

קטגוריה: Stouts – 15B, 16B, 16D, 30A

סך הגשות: 11
מקום ראשון: ליאור דגבלי (Spiced Oatmeal Stout) עם Baron’s Breakfast Stout
מקום שני: דור טל (Irish Stout) עם Black Pearl
מקום שלישי: מוטי גונן (Irish Stout) עם בירקל’ה

 

קטגוריה: American & Speciaty IPA – 21A, 21B, 22A

סך הגשות: 12

מקום ראשון: איל גרוסמן (Rye IPA) עם Pale Rye

מקום שני: טוני פול (American IPA) עם Mad Dog IPA

מקום שלישי: רז מיס (Brown IPA) עם Razulio

 

קטגוריה:  English Bitter & IPA – 11A, 11B, 11C, 12C

סך הגשות: 13

מקום ראשון: טוני פאול (Strong Bitter) עם Speckled Hen

מקום שני: אולג סוכצ׳בסקי (English IPA)

מקום שלישי: אבידן אברהם (English IPA) עם StatisticIPA

 

קטגוריה: Wheat & Drinkable – 1C, 1D, 5B, 10A, 10B, 24A, 32B

סך הגשות: 16

מקום ראשון: עומר לסר (Weissbier)

מקום שני: עומר לסר (Wood Aged Weissbier)

מקום שלישי: ריק נובוקולסקי וליאוניד מרגילין (Kolsch) עם שביט

 

קטגוריה:  Classic EU & UK – 13A, 13B, 15A, 7A, 7C, 8A, 14B

סך הגשות: 13

מקום ראשון: רפי קנט (Munich Dunkel)

מקום שני:דולב רביב (Irish Red) עם כשתותי

מקום שלישי:בועז לנר (Kellerbier) עם בירת מרתפים

 

בפרס המבשל הטוב ביותר זכה עומר לסר עם 4 בירות וממוצע של 32.125!

 

 

כל הכבוד לזוכים !!