מועדון הבירה נוסע העירה: Bennys Cask Ale Pub

 

אז איך היה המפגש אצל Bennys Cask Ale Pub ..?.תצ’מעו …אין לי מילים שיכולות לתאר אושר מזוקק כמו המפגש הזה…מקום קסום . איש קסום. פאב קטן ואינטימי שכולו אמירה אישית של בני . בני מוזג את הבירות מחביות Cask שהכינו עבורו במיוחד באנגליה .  חביות אלו מכילות את הבירה ללא תוספת גיזוז ואפילו ללא תסיסה שניה ומעט הגזים הם אלו שנוצרים באופן טבעי בתסיסה הראשונה . הטמפ הנמזגת היא כ 14 מעלות.  והמזיגה נעשית או בשאיבה ידנית ( בתמונות אלו הם הברזים על הבר ) או באמצעות כוח המשיכה – ברז המחובר ישירות לחבית.  והשאלה העיקרית הוא האם זה משפיע על הבירה ??ובכן כן. ובגדול!

שתינו שפירא סטאוט ושפירא פייל אייל והשווינו את החבית לבקבוק של אותם מותגים . באופן גורף החבית יותר טעימה. ההבדל הוא גדול מאוד, הבירות מהקאסק פחות מוגזות והטעמים שלהם (לפיכך מסתבר) מורגשים יותר עם הדגשה על המתיקות שבהן . הסטאוט בחבית, למשל, היה מתוק בהרבה בהשוואה לבקבוק.

כמו כן שתינו אולד פאפא של דנסינג קאמל – בירה עם סילאן וגם ירדנו למרתף וקיבלנו ישר מהברז אמריקן פייל אייל של דנסינג קאמל שהיתה מעולה שבמעולות .

כל זה מלווה בהסברים ובסיפורים של בני . מעניין ואינטימי ומאוד אישי. ממליצה לכם לקפוץ לבקר עצמאית ולטעום מהכל.תודה ענקית לבני על האירוח וההסברים.לחיים.

 לחיים!

ותודה לביגנס על האירוח.

מחפשים סדנאות גיבוש לעובדים? סדנת בירה הכי טובה בארץ!
מחפשת מתנה ליום האהבה לגבר? קבלי משחק ליום האהבה שיעשה לכם גוווווד טיים

מועדון הבירה בבנימינה: Bennys cask ale pub, בירה אייל, בירה חזקה, בירה סטאוט, סוגי בירה,
בירה אייל, בירה חזקה, בירה סטאוט, סוגי בירה,
מועדון בירה בנושא בירה אייל, בירה חזקה, בירה סטאוט, סוגי בירה,

התקשרו -נעמה  053-4222456

דילוג לתוכן