5 מתנות לגבר הסקרן, חובב ספרים וסרטים

מצאנו עבורכם חמישה רעיונות למתנות לגברים הסקרנים, אלה שיעדיפו סרט או ספר טוב על פני אימון בחדר כושר. גם מתנות לאלה מהם שעוד לא עשו את המיליון וגם לאלה שיש להם כבר הכל:

1 . מנוי לשירות הסטרימינג האהוב עליו
לגברים הצעירים, שאין להם מנוי כזה, זו יכולה להיות הפתעה מפנקת ! ולמי שכבר יש – תוכלו להוסיף לו עוד אחד.
תראו לי גברים שעשו לעצמם מנוי בנטפליקס? רוב הגברים, בין אם מדובר בחבר, אבא או אח, יירתעו להוציא יותר מדי על עצמם. או שפשוט לא יתעסקו עם הליך ההרשמה. ולכן – זוהי דרך נפלאה לגרום לו להרגיש שאכפת לכם ממנו. המגוון בארץ כבר כולל לא מעט ספקים, ולכן – כמה קל לעשות מחווה קטנה ולרכוש מנוי לשנה או שנתיים, בין אם זה נטפליקס, דיסני+ , אמזון פריים וכדומה.

2. מקרן לאוהבי סרטים
הבחורצ’יק אוהב קולנוע ויש לו כבר את כל המינויים לכל הערוצים ? כיום אפשר לרכוש מקרן ביתי באיכות טובה כדי לשפר את חווית הצפייה שלו ולהפוך כל מהדורת חדשות בטלוויזיה – להקרנת בכורה קולנועית. טוב , זה קצת יקר – מה שבטוח שהוא בוודאי יעריך את המתנה הזו!

3. המדריך לטעימת בירה – עם הבירה!
אם הגבר שלכם גם סקרן וגם מחביא פחיות בירה במזוודה בשובו ארצה מכל טיול לחו”ל – מה שחסר לו – זה המדריך לטעימת בירה.

המדריך לבירה הוא סדנה בקופסא. המדריך הזה הוא מתנה ייחודית מאוד שאפשר למצוא רק באתר “מלכת הבירה” ואינו קיים בחנויות האלכוהול השונות.
המדריך לבירה כולל חוברת הדרכה יפהפיה, דוגמיות מחומרי הגלם של הבירה (שעורה ,לתת, כשות ) וגם (וזה הכי חשוב) – בירות!

הבחור הסקרן והלמדן יוכל לשים את הבירות במקרר, לעקוב אחרי ההוראות בחוברת וליהנות גם מקצת השכלה וגם מבירה טובה . המדריך ילמד אותו מה הם חומרי הגלם של הבירה , כיצד הם משפיעים עליה, איך לקרוא את התוויות על הבקבוקים, ואיך לבחור מהמדף בדיוק את הבירות שהוא אוהב ! על המתנה הזאת הוא יודה לכם שנים רבות – בכל פעם שייכנס לפאב ויבין יותר טוב את תפריט הבירה !

4 . קינדל לאוהבי ספרים
חובבי ספרים מבוגרים אולי יעדיפו עותק נייר בכריכה רכה או קשה של הספר האהוב עליהם. אבל חובבי הספרים הצעירים של ימינו רגילים יותר לקריאה אלקטרונית. מכיוון שאמזון היא חלוצה של ספרים אלקטרוניים, אפשר “לעשות להם את היום” ולהפתיע אותם עם קינדל!
אפשר להוסיף קצת טוויסט למתנה זו על ידי הוספת מנוי Kindle לשנה.

5. ספל עם בקרת טמפרטורה
מה צריך ליד ספר טוב ? ספל עם בקרת טמפרטורה! זוהי מתנה חורפית ותתאים לאלו שנולדו בין טיפות הגשם. הספלים הנשלטים על ידי אפליקציה ישמרו על המשקה חם ונעים מהלגימה הראשונה ועד האחרונה. והאיש שלכם בוודאי יאהב את ההתחשבות הזו מצידכם!

מחפש רעיון לבילוי שישי עם החבר’ה? מתכננת ערב גיבוש מלא תוכן? הזמינו עכשיו סדנת בירה עולמית.

מחפשות רעיונות מתנה לגבר או רעיון למתנה לגבר? מארז בירות מתנה שהוא גם המדריך לבירה – סדנה בקופסא: המתנה המושלמת לחובב בירה!

בירה בוטיק, בירות בוטיק, משלוח מתנה, מתנה לגבר, מתנה לחבר, מתנה ליום האהבה לגבר, מתנה ליום הולדת לגבר, מתנות לגבר ליום הולדת, רעיונות למתנה לגבר

התקשרו -נעמה  053-4222456

דילוג לתוכן