מתנה לגבר שיש לו הכל: ארבע סיבות לקניית מארזי בירה מתנה לגבר

רכזנו עבורכם ארבע סיבות לקניית מארזי בירה, מתנה לגבר מחוץ לקופסא:

  1. בירה היא משקה מרענן וטעים שמשתנה בצבעים, טעמים ובארומות לפי הסוגים והיצרנים. מארז בירה מתנה לגבר מחוץ לקופסא, בחירה שמעידה על טעם יוקרתי. מארזי בירה של מלכת הבירה מותאמים לגברים וכוללים בירות מיוחדות, מותגים מובילים, או טעמים מגוונים שיספקו מתנה ייחודית ומקורית וחווית שתייה מענגת. 

  2. בירה היא משקה חברתי,  מארז בירה מתנה לגבר יוצר הזדמנות נפלאה לחלוק ולשתף. מה מתאים יותר מלהזמין חברים לערב שתייה, למידה והנאה. ערב של חברות ובירה משובחת, ערב של חוויות חדשות.

  3. קיימות המון אפשרויות לבחירה של מארזי בירה, ולכן ניתן למצוא בקלות את מתנה מושלמת לאדם מיוחד. תוך כדי הבחירה במארז מומלץ לשקול את הטעמים המועדפים של הגבר, את הסגנון האישי שלו, ואת הכמות שרצויה, כך שהמתנה תתאים לו בדיוק. באתר שלנו אפשר לרשום בהערות ההזמנה את העדפות עבור מארזי בירה מותאמים באופן אישי.

  4. לכל גבר יש בירה או סגנון בירה שהוא מעדיף או אוהב.  לסגנונות בירה מסוימים איכויות שונות ומגוונות! מתנה מותאמת אישית של מארז בירה מדגישה את התשוקה הזו ומראה את ההבנה לטעם והעדפה האישיים של מי שיקבל את המתנה.

 
 

מארז בירות יחודי  – בעבוע לשבוע

מתנה ליום הולדת לגבר או מארז יום הולדת לגבר, מה מתאים יותר מאשר מארז בירה מקורי ויצירתי, בפיתוח בלעדי של מלכת הבירה!

מארז בירה מפתיע! בכל יום – פותחים עטיפה אחת ומגלים מה יש בפנים. בירות מיוחדות ולא שגרתיות בתוספת  דף הסבר קצר על “מה שותים היום?”.

מתנה לגבר שיש לו הכל!

מחפשים רעיון לבילוי איכותי עם החבר’ה? ערב גיבוש מלא תוכן? הזמינו עכשיו סדנת בירה עולמית.

מחפשים רעיונות מתנה לגבר או רעיון למתנה לגבר? מארז בירות מתנה שהוא גם המדריך לבירה – סדנה בקופסא: המתנה המושלמת לחובב בירה!

מה אומרים לקוחות שרכש מארז בירות - בעבוע לשבוע?

בירה בוטיק, בירות בוטיק, משלוח מתנה, מתנה לגבר, מתנה לחבר, מתנה ליום האהבה לגבר, מתנה ליום הולדת לגבר, מתנות לגבר ליום הולדת, רעיונות למתנה לגבר

התקשרו -נעמה  053-4222456

דילוג לתוכן