משלוח מנות משמח במיוחד: מארז בירה מתנה, ככה חוגגים את פורים בבעבוע

משלוח מנות בפורים, מסורת נצחית שמתעלה על חילופי חומרים גרידא – אמנות הענקת מתנות. מעבר לחפצים המוחשיים שנחליף, לפעולת הענקת המתנות יש השפעה עמוקה הן על הנותן והן על המקבל, השפעה שמרחיבה את הנשמה ומטפחת קשרים המתפרשים הרבה מעבר לתחום הפיזי.

בעולם שלעתים קרובות מעריך עושר ורכוש חומרי מעל לכל דבר אחר, פעולת הענקת משלוח מנות משמשת תזכורת עוצמתית לעושר האמיתי שטמון בנו – האוצרות הבלתי מוחשיים של אהבה, חמלה וחיבור. כאשר אנו נותנים מתנות בלב פתוח וברוח של נדיבות, אנו מטפחים תחושת הכרת תודה ותשומת לב המעשירה את חיינו באינספור דרכים. על ידי התמקדות בפעולת הנתינה ולא בערך המתנה עצמה, אנו לומדים להעריך את השפע הסובב אותנו ולמצוא שמחה בהנאות החיים הפשוטות. בדרך זו, הענקת מתנות הופכת לתרגול רוחני – דרך להזין את נפשנו ולהעמיק את הקשר שלנו לעולם הסובב אותנו.

חג פורים, חג שמח וצוהל הנחגג בהתלהבות ובשמחה, מחזיק במסורות העתיקות שלו רקע עשיר של מנהגים וטקסים. בין המנהגים היקרים הללו טמונה אמנות מתן משלוח מנות, מחווה השזורה עמוק במרקם הנרטיב והמשמעות של פורים. כשאנו מתעמקים בלבה של מסורת עתיקת יומין זו, אנו חושפים את הקשר העמוק בין פורים לבין מעשה הענקת מתנות זה לזה.

בבסיסו, פורים מנציח את הגאולה המופלאה של העם היהודי מאחיזתו הרודנית של המן, יועצו של המלך הפרסי, שביקש לחסלם. באמצעות גבורתה וחוכמתה של אסתר המלכה וההתערבות האלוהית המחלחלת בסיפור פורים, העם היהודי יצא מנצח כנגד כל הסיכויים.
כהכרת תודה על הגאולה הזו, פורים עומד כעדות לחוסן, לאמונה ולכוחה המתמשך של התקווה. זה הזמן לשמוח מול מצוקות, לחגוג את ניצחון האור על החושך, ולאשר מחדש את הקשר שלנו זה לזה ואל הנשגב.

מצווה מרכזית בחגיגת פורים היא מצוות משלוח מנות לחברים, למשפחה ולנזקקים. מנהג זה מושרש בציווי המקראי המצוי במגילת אסתר, משלוח מנות משמש ביטוי מוחשי לאחדות, סולידריות ודאגה זה לזה, רוח חג פורים עצמו – זמן של שמחה, נדיבות ושיתוף קהילתי. באמצעות חילופי משלוח מנות, אנו יוצרים קשרים של ידידות וקרבה, טווים רשת של חיבור שמתעלה על מרחק ושוני. בנתינה לזולת, אנו לא רק מכבדים את מורשת פורים אלא גם מאשרים את מחויבותנו לחמלה ולטוב לב בכל היבטי חיינו.

דווקא עכשיו, זמן לשמוח

לקראת פורים, האוויר רוחש התרגשות וציפייה. זה הזמן לחגיגה משמחת, מפגשים מרגשים, וכמובן, מתנות מענגות! בעוד שמשלוחי מנות מסורתיים כוללים לרוב פינוקים טעימים ומתוקים מענגים, למה שלא תוסיפו נגיעה של בעבוע מוקצף לתערובת? תארו לעצמכם את התענוג על פניהם של היקרים לכם.ן כאשר יפתחו מארז בירה מתנה, מארז מוקפד וייחודי, המתאים באופן מושלם לאירוע החגיגי.

בליבה של הענקת מתנות נמצאת השמחה שבנדיבות – המעשה הפשוט אך העמוק של נתינה ללא ציפייה להחזר. בין אם זה אות קטן של הערכה או מחווה גדולה של אהבה, מעשה הענקת מתנות מאפשר לנו להביע את הכרת התודה, החיבה והדאגה שלנו ליקרים לנו. כאשר אנו נותנים בחופשיות ובנדיבות, אנו פותחים את ליבנו לשפע האהבה והרצון הטוב המקיפים אותנו. בתורו, מעשה זה של חוסר אנוכיות ממלא את נפשנו בתחושה עמוקה של הגשמה ותכלית, ומזכיר לנו את השמחה העמוקה הנובעת משמחת אחרים.

מארז בירה מתנה, משלוח מנות מושלם

מעבר למשמעות הטקסית שלו, מעשה הענקת המתנות בפורים נושא ממד רוחני עמוק. בנתינה מעצמנו – בין אם באמצעות הצעת מזון, משקה או סימני חיבה מכל הלב – אנו מזינים לא רק את גופם של אלה שאנו אוהבים, אלא גם את נשמותיהם של הנותן והמקבל כאחד. עבור הנותן, פעולת הענקת המתנות הופכת לביטוי של הכרת תודה, ענווה ושפע. זוהי תזכורת לברכות המעשירות את חיינו ולאחריות שאנו נושאים בחלוקה של הברכות הללו עם אחרים. באמצעות פעולת הנתינה, אנו מטפחים רוח של נדיבות ושפע המעשירה את נפשנו שלנו באותה מידה שהיא מעשירה את אלה של אחרים.

עבור המקבל, המתנה הופכת לסמל של אהבה, הערכה וחיבור. זוהי תזכורת מוחשית לקשרים המאחדים אותנו ולתמיכה שאנו מקבלים מהקהילה שלנו. בקבלת מתנות, אנו מועלים, מאושרים ומזכירים את הטוב הטבוע של האנושות.

פורים הוא זמן של שמחה והילולה, ואיזו דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר עם מארז בירה שנבחר בקפידה? מארז בירות מתנה – בעבוע לשבוע – מתנה מושלמת לפורים.
מתנה מקורית לגבר או לגברת אוהבי בירה, מארז בירה מלכותי בפיתוח בלעדי של מלכת הבירה. מארז בירה הכולל 7 בירות מיוחדות, ארוזות אחת אחת בעטיפה יפהפייה המסתירה את הבקבוק (או הפחית). מה יש בפנים? זאת הפתעה!

לב המתנה – הבירה עצמה!
בעבוע לשבוע – מארז בירות שנבחרו בקפידה, מגוון מפתה של טעמים וסגנונות שמבטיח שיש בירה המתאימה לכל חיך.
על כל בירה מופיעה מדבקה ועליה רשום: יום ראשון, יום שני וכו’…
בכל יום – פותחים עטיפה אחת ומגלים מה יש בפנים.
בירות מיוחדות ולא שגרתיות, בתוך האריזה דף הסבר קצר על “מה שותים היום?”.
לדוגמא:
– בירה יפנית עם אורז אדום ושמרי סאקה
– בירה מעושנת
– יין שעורה – בירה חזקה עם תוקף ל- 10 שנים!
– בירה “משחקי הכס” – שיוצרה לכבוד התוכנית ועוד… ועוד…

מארז בירות מקורי  – בעבוע לשבוע

מלכת הבירה מציגה:
מארז בירות – מתנה שלא מפסיקה לתת! מארז בירות מתנה שכולו הפתעה, מארז בירות לגבר שחובב בירה!

מה הטעם לרכוש בירות בחנות? כיצד תדעו לבחור את מה שמעניין באמת וכיצד תעניקו אותן? בשקית של סופרמרקט?!

בדיוק בשביל זה פיתחנו ב”מלכת הבירה” את מארז בירות הפתעות סודיות – “בעבוע לשבוע” . מארז בירות שעונה על כל החלומות וישאיר את חתן יום ההולדת מופתע ושמח למשך שבעה ימים.

איך זה עובד?
אנחנו מלקטים, מחנויות אלכוהול מובחרות ולעיתים ישירות מהיבואנים, בירות ייחודיות, מעניינות וטעימות. חלק מהבירות מגיעות ארצה לתקופה קצרה בלבד ובכמויות קטנות.
כיוון שהן כל כך מיוחדות – אנו עוטפים כל אחת בדף הסבר: מה שותים היום? כי אנחנו מאמינים, שהתענוג הוא גם מהסיפור של הבירה ולא רק מהטעם שלה.

כדי להוסיף יופי ומשחקיות – אנו עוטפים כל בקבוק באריזה יפהפייה, שעוצבה על ידי מעצבת בצבעים החביבים על גברים – שחור לבן וזהב. האריזה מסתירה את הבקבוק ולא ניתן לדעת מה יש בפנים! (הרי אמרנו “סודיות”!)

סה”כ 7 בקבוקי בירה – לשבעה ימי השבוע – על כל בקבוק מופיעה מדבקה: יום ראשון, יום שני וכו’.

להשלמת החוויה – המארז כולל גם כוס ופותחן!

מארז בירה מתנה: עידוד עם כל לגימה

כאשר האהובים עליכן.ם  יפתחו משלוח מנות מקורי של מארז בירה מתנה, ויגלו את אוצר הבירה המפתיע שבפנים, השמחה וההתרגשות יהיו מדבקות. כל בקבוק הופך סיבה לחגיגה, תזכורת לרוח השמחה של פורים, והזמנה להרים כוס לחיים טובים ומאושרים.
קבלו את הסיבות שהופכות את בעבוע לשבוע למתנה מושלמת לחובבי בירה, במיוחד בפורים:
להביא רק בירה זה לא מרגש! בעבוע לשבוע = מארז בירה מתנה המוסיף יופי, תוכן ועניין.
בעבוע לשבוע מגיע באריזה יפהפייה ומעוצבת בצבעי שחור לבן וסרטי זהב, למראה יוקרתי וחגיגי.
בעבוע לשבוע מארז בירות מיוחדות – כאלו שלא תמצאו בסופרמרקט.
בעבוע לשבוע,  מתנה שנמשכת על פני כל השבוע.
בעבוע לשבוע בתוך כל אריזה מופיע דף הסבר “מה שותים היום” – זאת לא רק ההנאה שבשתייה, אלא מפגש מרתק ומשעשע.
להשלמת החוויה – כל מארז כולל גם כוס ממותגת ופותחן מעוצב.
בעבוע לשבוע,  כל מארז  ייחודי ומלוקט במיוחד ממבחר בירות המגיעות ארצה בכמויות קטנות, ולפעמים גם לזמן קצר.

מארז בירה מתנה מתאים לשמש משלוח מנות לגבר שיש לו הכל, לחברה הכי טובה שאוהבת בירה, למנהל שצריך קצת להירגע ובכלל לאוהבי ואוהבות הבירה באשר הם.ן.
בעבוע לשבוע, מארז בירה מתנה מושלם לפורים: מפנק, מקורי ומגניב.

כשאתם מתכוננים לחגוג את פורים בסטייל, למה לא להפיץ קצת עידוד עם מתנת הבירה? עם המגוון האינסופי של הטעמים והסגנונות שלו, מארז מבשלות שנקבע בקפידה ישמח את החושים ויצית את רוח ההילולה בכל מי שישתתף. לחיים לפורים ולשמחת שיתוף הימים הטובים עם היקרים לנו! הבירות מגיעות בבקבוקי שליש ליטר או בקבוקי חצי ליטר או בפחית. ( הרבה מבשלות צעירות בעולם כיום מייצרות בירות נפלאות בפחיות יפהפיות), כוס ממותגת של מותגים מתחלפים ופותחן מתחלף.

מלכת הבירה מציגה – מארז בירות מתנה במגוון גדלים ומחירים.

מחפש רעיון לבילוי שישי עם החבר’ה? מתכננת ערב גיבוש מלא תוכן? הזמינו עכשיו סדנת בירה עולמית.

מחפשות רעיונות מתנה לגבר או רעיון למתנה לגבר? מארז בירות מתנה שהוא גם המדריך לבירה – סדנה בקופסא: המתנה המושלמת לחובב בירה!

מה אומרים לקוחות שרכש מארז בירות - בעבוע לשבוע?

בירה בוטיק, בירות בוטיק, משלוח מתנה, מתנה לגבר, מתנה לחבר, מתנה ליום האהבה לגבר, מתנה ליום הולדת לגבר, מתנות לגבר ליום הולדת, רעיונות למתנה לגבר

התקשרו -נעמה  053-4222456

דילוג לתוכן